Psycholog Piła Psychoterapeuta Psycholodzy Lekarz Terapeuta Psychoterapeuci Gabinet Psychologiczny Psychologa w Pile Pomoc Psycholog Dziecięcy Młodzieży Rodzinny Par Małżeństw od Uzależnień Psychiatra Piła Psycholog Dziecka Rodziny Małżeństwa Pary dla Dorosłych Dzieci Online Przez Internet Dobry Polecany Centrum Pomocy Psychologicznej Wałcz Chodzież Trzcianka Złotów Czarnków Jastrowie Wyrzysk Wągrowiec Budzyń Wieleń Krzyż Wielkopolski Ujście Margonin Szamocin Kaczory Stobno Łobżenica Krajenka Zakrzewo Szwecja Człopa Tuczno Lubasz Okonek Czaplinek

O mnie

psychoterapeuta gabinet psychologa
Gabinet psychologiczny w Pile

PSYCHOLOG PIŁA - mgr. Joanna Grochowska

JOANNA GROCHOWSKA jestem doświadczonym psychoterapeutą ze zdobytym certyfikatem o specjalizacji terapia indywidualna, par, małżeńska i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu oraz certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień, współuzależnienia i dla dorosłych dzieci z rodzin alkoholowych (DDA) wydanym przez Panstwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Jestem także członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zawodowo  pracuje w Niepublicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Psychiatrycznej i Odwykowej w Pile oraz w Centrum Pomocy Specjalistycznej Remedium w Chodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobyłam również w zakresie pracy z dziećmi – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz osobami w trudnej sytuacji życiowej-pracowałam w Ośrodku Monar-Markot w Pile. Prowadzę  również praktykę psychoterapeuty w zakresie psychoterapii indywidualnej, par i rodzin oraz pracuje z osobami uzależnionymi, mieszkającymi z osobami uzależnionymi oraz dziećmi DDA (dorosłe dzieci z rodzin alkoholowych) oraz DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych). W swojej pracy reprezentuje podejście integracyjne bazujące na nurtach terapii poznawczo-behawioralnej oraz systemowej. Odwołuje się także do szerokiego spektrum metod pracy z osobami uzależnionymi.

 

POMOC DOŚWIADCZONEGO PSYCHOLOGA

Zdobyte kwalifikacje:
 
Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział  Pedagogiki i Psychologii-studia magisterskie
Studium Terapii Uzależnień dla specjalistów psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie
Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie
Kurs podstawowy psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu
Kurs dla zaawansowanych z zakresu psychoterapii systemowej, indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej w WTTS Poznań
Obecnie w trakcie Kursu Atestowanego psychoterapii systemowej indywidualnej, par i rodzin w WTTS Poznań. Podlegam stałym szkoleniom i superwizjom, dbając tym samym o indywidualny rozwój, który służy moim klientom.

Jako profesjonalny psychoterapeuta kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychoterapeuty. Dodatkowo wzbogacam swój warsztat pracy poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach z zakresu pracy z rodzinami Prowadziła treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców.