Psycholog Piła Psychoterapeuta Psycholodzy Lekarz Terapeuta Psychoterapeuci Gabinet Psychologiczny Psychologa w Pile Pomoc Psycholog Dziecięcy Młodzieży Rodzinny Par Małżeństw od Uzależnień Psychiatra Piła Psycholog Dziecka Rodziny Małżeństwa Pary dla Dorosłych Dzieci Online Przez Internet Dobry Polecany Centrum Pomocy Psychologicznej Wałcz Chodzież Trzcianka Złotów Czarnków Jastrowie Wyrzysk Wągrowiec Budzyń Wieleń Krzyż Wielkopolski Ujście Margonin Szamocin Kaczory Stobno Łobżenica Krajenka Zakrzewo Szwecja Człopa Tuczno Lubasz Okonek Czaplinek

Psychoterapia uzależnień

Psycholodzy Piła Piła psychoterapeuci
Psycholog Piła - wizyty online

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Psychoterapia uzależnień składa się z psychoterapii indywidualnej , gdzie klient w kontakcie z psychoterapeutą uzależnień/ psychologiem omawia swoje aktualne trudności, diagnozuje objawy, które go niepokoją.

Psychoterapia uzależnień zaadresowana jest do wszystkich osób, które nadużywają jednej lub wielu substancji lub czynności (narkotyki, dopalacze, alkohol, leki, grają hazard, sex, zaburzenia odżywiania , komputer, zakupy itp.) chcą zmienić dotychczasowy tryb życia i funkcjonowania bo zauważyły iż ten model życia sprawia im lub rodzinie problemy i doprowadza do obniżenia jakości życia osobistego i rodzinnego. Terapia uzależnień to terapia indywidualna gdzie omawia się osobiste problemy z wdrażaniem zaleceń i otrzymuje się wsparcie psychoterapeuty/ psychologa oraz zdobywa się motywację wewnętrzną do wdrażania założonych celów. Możliwe jest również skierowanie i zakwalifikowanie na terapię grupową w ramach NFZ, lub na terapie do ośrodka leczenia stacjonarnego.

Profesjonalna pomoc

Psychoterapia daje szansę na satysfakcjonującą, dojrzałą dorosłość i rozstanie się ze schematami z dzieciństwa.

Psycholog Piła terapia

Psychoterapia współuzależnionych osób czyli negatywnie dostosowujących się do życia z osobą uzależnioną. Piła gabinet psychoterapeuty.